Zespół

Dyplomowany Osteopata

Michał Kaczmarek

Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej

Absolwent i asystent Flandres International College Of Osteopathy (Belgia)

Przez 12 lat trenował biegi średnie, nadal pozostając aktywnym biegaczem – do niego należy tytuł Mistrza Polski Fizjoterapeutów w Półmaratonie. Łączy wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobytą na licznych szkoleniach zagranicznych oraz poprzez własne doświadczenia jako zawodnik. Specjalizuje się w Analizie techniki biegu i leczeniu kontuzji biegowych. Współpracował ze światowej sławy zawodnikami, m. in.: Agnieszką Radwańską, Angelika Cichocka i Marcinem Lewandowskim.

Certyfikaty i szkolenia

Dyplomowany Osteopata

Grzegorz Roczniak

Absolwent oraz asystent osteopatii we Flanders International College of Osteopathy (Belgia). Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu terapii manualnej, medycyny sportowej oraz masażu, na co dzień stosujący holistyczne podejście do pacjenta.
Prywatnie pasjonat sportu i aktywnego wypoczynku, amator biegów ultra, triathlonu oraz biegówek. Hobbistycznie redaktor i współtwórca portalu o tematyce triathlonowo-biegowej.
W życiu zawodowym korzystam z wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej zdobytej podczas wielu szkoleń i kursów. Dzięki wieloletniej aktywności sportowej mogę lepiej z rozumieć pacjenta, jego potrzeby i oczekiwania, co jest niezwykle pomocne przy ustalaniu indywidualnego planu terapii.

mgr Dominik Konieczny

Student Still Academy of Osteopathy. Absolwent  Fizjoterapii II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.Absolwent  Fizjoterapii I stopnia Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na Wydziale Promocji Zdrowia.

Fizjoterapia to moja życiowa pasja, która ukształtowała się dzięki przygodzie związanej ze sportem. Przez siedem lat trenowałem wyczynowo lekkoatletykę – rzut oszczepem. Liczne urazy, kontuzje sprawiły, że zmuszony zostałem zakończyć karierę sportową, a tym samym przyczyniły do tego, że zainteresowałem się fizjoterapią, osteopatią, anatomią. Przywracanie zdrowia, sprawia mi ogromną satysfakcję.

Poprzez liczne szkolenia, codzienne pogłębianie wiedzy, a także praktykę z pacjentami  o zróżnicowanych dolegliwościach, rozwinąłem  w sobie właściwe, globalne podejście do problemów zdrowotnych z jakimi borykają się pacjenci, na które ma wpływ cały szereg czynników. Poprzez dokładny wywiad i diagnostykę, staram się wykryć główną przyczynę dolegliwości bólowych, w konsekwencji dążę do ich usunięcia.

Jednym z moich wielu ulubionych rejonów anatomii człowieka jest kompleks barkowy. Bark to obszar podatny na wiele problemów w ludzkim ciele. Ma on powiązanie między innymi z emocjami, autonomicznym układem nerwowym, narządami wewnętrznymi. Wymaga szerokiego podejścia do leczenia i rozpoznania.

W obszarze mojego  zainteresowania znajdują się również:

-kontuzje sportowe

– bóle głowy

-bóle kręgosłupa

-zaburzenia trzewne (reflux, bóle brzucha, problemy trawienne)

Certyfikaty i szkolenia

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę 697703263

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek  7.30-19.30

Sobota - biegamy

Niedziela - biegamy

Adres

Al. Jana Pawła II 78
Basen AWF
Piętro: -1
31-571 Kraków

Kontakt

We are English speaking crew

697-703-263

gabinet@fizjoterapia-kaczmarek.pl

Nasi fizjoterapeuci nie odbierają telefonów podczas pracy z Pacjentem. Jeśli nie mogłeś się połączyć oddzwonimy w najbliższej przerwie.