Zespół

Dyplomowany Osteopata

Michał Kaczmarek

Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej

Absolwent i asystent Flandres International College Of Osteopathy (Belgia)

Przez 12 lat trenował biegi średnie, nadal pozostając aktywnym biegaczem – do niego należy tytuł Mistrza Polski Fizjoterapeutów w Półmaratonie. Łączy wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobytą na licznych szkoleniach zagranicznych oraz poprzez własne doświadczenia jako zawodnik. Specjalizuje się w Analizie techniki biegu i leczeniu kontuzji biegowych. Współpracował ze światowej sławy zawodnikami, m. in.: Agnieszką Radwańską, Angelika Cichocka i Marcinem Lewandowskim.

Certyfikaty i szkolenia

Dyplomowany Osteopata

Grzegorz Roczniak

Absolwent oraz asystent osteopatii we Flanders International College of Osteopathy (Belgia). Uczestnik wielu szkoleń i kursów z zakresu terapii manualnej, medycyny sportowej oraz masażu, na co dzień stosujący holistyczne podejście do pacjenta.
Prywatnie pasjonat sportu i aktywnego wypoczynku, amator biegów ultra, triathlonu oraz biegówek. Hobbistycznie redaktor i współtwórca portalu o tematyce triathlonowo-biegowej.
W życiu zawodowym korzystam z wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej zdobytej podczas wielu szkoleń i kursów. Dzięki wieloletniej aktywności sportowej mogę lepiej z rozumieć pacjenta, jego potrzeby i oczekiwania, co jest niezwykle pomocne przy ustalaniu indywidualnego planu terapii.

mgr Dominik Konieczny

Student Still Academy of Osteopathy. Absolwent  Fizjoterapii II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.Absolwent  Fizjoterapii I stopnia Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na Wydziale Promocji Zdrowia.

Fizjoterapia to moja życiowa pasja, która ukształtowała się dzięki przygodzie związanej ze sportem. Przez siedem lat trenowałem wyczynowo lekkoatletykę – rzut oszczepem. Liczne urazy, kontuzje sprawiły, że zmuszony zostałem zakończyć karierę sportową, a tym samym przyczyniły do tego, że zainteresowałem się fizjoterapią, osteopatią, anatomią. Przywracanie zdrowia, sprawia mi ogromną satysfakcję.

Poprzez liczne szkolenia, codzienne pogłębianie wiedzy, a także praktykę z pacjentami  o zróżnicowanych dolegliwościach, rozwinąłem  w sobie właściwe, globalne podejście do problemów zdrowotnych z jakimi borykają się pacjenci, na które ma wpływ cały szereg czynników. Poprzez dokładny wywiad i diagnostykę, staram się wykryć główną przyczynę dolegliwości bólowych, w konsekwencji dążę do ich usunięcia.

Jednym z moich wielu ulubionych rejonów anatomii człowieka jest kompleks barkowy. Bark to obszar podatny na wiele problemów w ludzkim ciele. Ma on powiązanie między innymi z emocjami, autonomicznym układem nerwowym, narządami wewnętrznymi. Wymaga szerokiego podejścia do leczenia i rozpoznania.

W obszarze mojego  zainteresowania znajdują się również:

-kontuzje sportowe

– bóle głowy

-bóle kręgosłupa

-zaburzenia trzewne (reflux, bóle brzucha, problemy trawienne)

Certyfikaty i szkolenia

mgr Dominik Tabor

Absolwent fizjoterapii na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zawodnik klubu Kraków Athletics Team, specjalizujący się w biegach na dystansie 3km z przeszkodami i 10km.

Doświadczenie własnych kontuzji zapoczątkowało u niego zainteresowanie osteopatią, fizjoterapią i anatomią. Dzięki bogatemu warsztatowi wypracowanemu przez liczne szkolenia, pracę z pacjentami o szerokim spektrum dolegliwości, doświadczenie leczenia własnych kontuzji oraz codzienną naukę potrafi globalnie spojrzeć na problemy bólowe oraz precyzyjnie odnaleźć ich przyczynę. Prywatnie pasjonat gry na gitarze, sportu oraz czytania książek.

Certyfikaty i szkolenia

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek  7.30-19.30

Sobota - biegamy

Niedziela - biegamy

Adres

Al. Jana Pawła II 78
Basen AWF
Piętro: -1
31-571 Kraków

Kontakt

We are English speaking crew

697-703-263

gabinet@fizjoterapia-kaczmarek.pl

Nasi fizjoterapeuci nie odbierają telefonów podczas pracy z Pacjentem. Jeśli nie mogłeś się połączyć oddzwonimy w najbliższej przerwie.