Wkładki do butów

Wkładki do butów

Wkładki FootBalance precyzyjnie dopasowane do Twojej stopy, poprawiają komfort chodzenia. Optymalizują pracę stopy. Do treningu i na co dzień umów się na badanie. Indywidualnie formowane wkładki do butów w fińskiej technologii Sport Balance. Dynamiczne wsparcie sklepienia stopy. 

Dokładna analiza 3D stóp, spersonalizowane dopasowanie wkładki osobno do każdej stopy. Zapewniają prawidłowe wsparcie łukom stopy, korygują ustawienie stawów skokowych, kolan, bioder, miednicy. Nasz wkładki poprawiają funkcję stopy, zwiększają sprawność dynamiczną stopy.

Podczas wizyty przeprowadzamy badanie 3D na platformie. Pacjent z badania otrzymuje raport jakie ma wysklepienie stopy, opis czy jest pronatorem, supinatorem lub stopa neutralna. W raporcie zawarty jest opis jakie ryzyko niesie ze sobą dana wada stopy, informacje o konsekwencjach oraz rekomendację wkładek.

Samo badanie oraz uformowanie wkładki trwa 15 minut. Pacjent otrzymuje na wizycie gotowe wkładki.
Wkładki zapewniają podparcie trzech kluczowych punktów piętę, pierwszą oraz piątą kość śródstopia. W razie konieczności można zastosować dodatkowe stabilizatory i peloty wspomagające działanie bazowej wkładki .
Nasze stopy różnią się od siebie. Wkładki Footbalance są 100% indywidualnie formowane i dobierane do stóp pacjenta. Poprawiają komfort uprawiania wyczynowego sportu jak i rekreacji, dobrane potrzeb i oczekiwań pacjenta.
Fiński system indywidualnie formowanych wkładek do butów.
Łatwa i czytelna diagnoza. Proste, szybkie, innowacyjne rozwiązanie problemów ze stopa i wadami postawy.

Koszt pary wkładek 360-400zł

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę 697703263

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek  7.30-19.30

Sobota - biegamy

Niedziela - biegamy

Piątek - sobota - istnieje możliwość umówienia wizyty w Raciborowice

Adres

Al. Jana Pawła II 78
Basen AWF
Piętro: -1
31-571 Kraków

Krajobrazowa 15L,
32-091 Raciborowice

Kontakt

We are English speaking crew

697-703-263

gabinet@fizjoterapia-kaczmarek.pl

Nasi fizjoterapeuci nie odbierają telefonów podczas pracy z Pacjentem. Jeśli nie mogłeś się połączyć oddzwonimy w najbliższej przerwie.