Od 25 maja 2018 roku RODO wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony danych osobowych. Fizjoterapia Kaczmarek zawsze dba o najwyższy standard swoich usług. Dane osobowe, które nam udostępniłeś, również przetwarzamy i chronimy w możliwie najlepszy sposób. Obowiażek informacyjny - ochrona danych osobowych kliknij tytuł.... czytaj dalej

Zapraszamy do naszej nowej lokalizacji Zespół Krytych Pływalni Akademia Wychowania Fizycznego, piętro: -1

Więcej zdjęć naszego nowego gabinetu, galeria - kliknij tytuł

 

 

Tylko u nas! Badanie, Analiza, Video-analiza w slow motion Techniki Biegu na bieżni elektrycznej lub stadionie lekkoatletycznym. Jak to robimy? Kliknij tytuł i czytaj dalej…..

 

 

Krótka relacja ze zmagań na trasie... kliknij tytuł, żeby czytać dalej

   

Jesteśmy pierwsi w Krakowie! Szkolenie, które odbyło się u nas w gabinecie było pierwszym w Krakowie i trzecim w Polsce.

Metoda przezskórnej Elektroterapii EPTE jest przełomem w leczeniu tendinopatii, czyli przewlekłych zwyrodnieniowych ciężkich w leczeniu zmian przyczepu ścięgna do kości.

Leczenie polega na wytworzeniu mikroprądu galwanicznego, który aplikowany jest  w chore ścięgno za pomocą igły do akupunktury. Dochodzi do procesu elektrolizy, pod którego wpływem............ kliknij tytuł